Seg Led Tv Görüntü Yok Ses Var

10,745 views
71 7


About:

Led tv ses var görüntü yok tamirini anlatmaya çalıştım. Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgiler paylaşmaktayım. Umarım videolarımı Beğenirsiniz. Teşekkür Ederim. www.karttamiriankara.com

Tags:

ElektrikElektronikGüvenlikveOtomasyonSistemleriArızasıKartCİhazTamiriProjeleriKameraHırsızAlarmOtomatikGeçişCommaxAudioNetelsanGörüntülüDiafonBftBariyerKumandalıKapıNiceTvTamirTadilatTamiratEmniyet

Release Date:

2018-04-02

License:

youtube

Share:

Link:

Start at:

Embed:

Video Size:

Download Seg Led Tv Görüntü Yok Ses Var


Download Seg Led Tv Görüntü Yok Ses Var video or music from youtube via vidland.eu. You can do this easily with the buttons below. All you have to do is click on the appropriate format and download it now. The audio and video format are separate, indicated by the title above.

You can download it in many different formats, whether audio format MP3 or video format MP4. In addition, videos can be downloaded in HD quality.

Longer-ranging music or video is also available to spend up to 8 hours of time. The download time depends on the Internet connection but is usually a fast process. In the lower corner of the browser, you will see how much time is left back from downloading. You can download music or video to a computer, tablet, or smartphone. If you want to download fast quality fast, you can download it faster with a slower internet connection.

!!! It's important to know that you are responsible for downloading the legal responsibility! Please remove the copyrighted content within 24 hours. !!!

Download video format


Download audio format


Jump to:

Introduction 0:00 - 2:16
Gameplay 2:17 - 3:19
Cut Scene 3:20 - 8:33
Review 8:34 - 9:27
Overall Rating 9:28 - 11:06

Add to Playlist:

Watch Later
Gameplay Playlist
Review Videos
Tech Updates
Create New Playlist


Seg Led Tv Görüntü Yok Ses Var

TOP 5 list comments

Onur Bıyıksız
Kolay gelsin şimdi siz bar değişimi yerine tek led değiştiriyorsunuz. Peki 1 hafta sonra sonra yada 1 ay sonra başka bir led daha arıza yaptı ve ledler tekrar söndü. O zaman ne yapıyorsunuz tekrar işçilik ve malzeme parası almadan paneli parçalayıp değişim mi yapıyorsunuz? Yaptığınız işlem hiç güvenli ve kalıcı değil şerit değişimi yaparak maliyet bir tık artar ama daha sağlıklı bir iş çıkar ortaya...
0 likes
asa sas
Bu Led leri nereden temin edebiliriz ki. Nasıl soracağız. Bir arkadaş 3 adet led şerit aldım diyor ama nedir ne değildir. Biraz daha bilgi verirseniz sevinirim.
0 likes
yusuf çiftçi
Aynı marka aynı ekran panel sorunum var yeriniz nerede ortalama kaça çıkar
0 likes
Mümin Kabran
S.a
Ustam senin yapmis oldugun halka hizmettir ve sevaptir. Bu ariza icin asgari ucretlinin bir haftalik yevmiyesini istiyorlar. Sayende rızkimizi kurtardik yamyamlardan. Allaha emanet hayirli isler.
1 likes
SALİH YURTLUER
SLM BEN TELEVİZYON ALICAM, NE MARKA ÖNERİRSİNİZ ACABA GRUNDIG DÜŞÜNÜYORUM SAĞLAMLIĞI NASIL, SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ..
0 likes